Chci pomoci

Jsem ochoten pomoci v těchto dnech:

čtvrtek 27.pátek 28.sobota 29.neděle 30.

Kontaktní údaje:

Potřebuji ubytování:

anone

Preferuji některý druh činnosti:

Vámi zadané údaje si prosím zkontrolujte a případně opravte. Pokud je vše v pořádku, můžete přihlášku odeslat. Na e-mailovou adresu, kterou jste zadali v kontaktních informacích, Vám bude odesláno potvrzení.

Hledáme dobrovolníky

Církevní sjezd v Pardubicích 27. – 30. září 2018
„Radujme se vždy společně“

Letos si připomeneme pro naši církev významné výročí, 100 let od jejího vzniku, čtyřdenním celocírkevním sjezdem (rozšířeným tradičním sjezdem mládeže) v centru Pardubic. Proto hledáme dobrovolníky.

V našem týmu rádi přivítáme spolehlivé a přátelské lidi. Je do něj srdečně zván každý, kdo je ochotný věnovat svůj čas.

Co vás čeká?

Aby vše probíhalo hladce, jsou nepostradatelní dobrovolní spolupracovníci, kteří budou: doprovázet učinkující, pomáhat na workshopech, ukazovat návštěníkům cestu, zprostředkovávat informace o programu a dělat další řadu činností, které dotvoří celkovou atmosféru slavností.

Půjdete do toho s námi?

Přidejte se do početné skupiny dobrovolníků a pomozte oslavám 100. výročí vzniku církve k úspěchu! Těm, kteří se rozhodnout uhradíme cestovné, nabízíme ubytování zdarma a obdarujeme je hezkým tričkem.

Podrobné informace obdržíte e-mailem po 19. září 2018!

GENERÁLNÍ SPONZOR

Evangelische Kirche im Rheinland

HLAVNÍ SPONZOR

CONSEQ Evangelische Landeskirche in Baden Evangelische Kirche in Hessen und Nassau Magistrát hl. m. Praha Ministerstvo kultury ČR Nadace DRFG Wood & company

PARTNER

E.ON Chládek a Tintěra Koh-I-Noor Pardubický kraj Pardubice Respect, a.s. UniCredit Bank kudyznudy.cz