Chci pomoci

Jsem ochoten pomoci v těchto dnech:

čtvrtek 27.pátek 28.sobota 29.neděle 30.

Kontaktní údaje:

Potřebuji ubytování:

anone

Preferuji některý druh činnosti:

Vámi zadané údaje si prosím zkontrolujte a případně opravte. Pokud je vše v pořádku, můžete přihlášku odeslat. Na e-mailovou adresu, kterou jste zadali v kontaktních informacích, Vám bude odesláno potvrzení.

Hledáme dobrovolníky

Církevní sjezd v Pardubicích 27. – 30. září 2018
„Radujme se vždy společně“

Letos si připomeneme pro naši církev významné výročí, 100 let od jejího vzniku, čtyřdenním celocírkevním sjezdem (rozšířeným tradičním sjezdem mládeže) v centru Pardubic. Proto hledáme dobrovolníky.

V našem týmu rádi přivítáme spolehlivé a přátelské lidi. Je do něj srdečně zván každý, kdo je ochotný věnovat svůj čas.

Co vás čeká?

Aby vše probíhalo hladce, jsou nepostradatelní dobrovolní spolupracovníci, kteří budou: doprovázet učinkující, pomáhat na workshopech, ukazovat návštěníkům cestu, zprostředkovávat informace o programu a dělat další řadu činností, které dotvoří celkovou atmosféru slavností.

Půjdete do toho s námi?

Přidejte se do početné skupiny dobrovolníků a pomozte oslavám 100. výročí vzniku církve k úspěchu! Těm, kteří se rozhodnout uhradíme cestovné, nabízíme ubytování zdarma a obdarujeme je hezkým tričkem.

Partneři oslav

CONSEQ Evangelische Landeskirche in Baden Evangelisch-Lutherische Kirche in Bayern Evangelische Kirche im Rheinland KOH-I-NOOR Ministerstvo kultury ČR Pardubický kraj město Pardubice Hlavní město Praha respect UniCredit Bank Wood & company