Aktuální stav sbírky

549.300,- Kč

Chci přispět

Částka:

Zvolte typ daru
Přeji si zaslat pamětní list
Přeji si obdržet vstupenky na slavnostní večer v Obecním domě
Chci zaslat potvrzení o daru

Kontaktní údaje:

Adresa:

Chcete-li obdržet potvrzení o daru, vyplňte prosím i adresu trvalého bydliště. Potvrzení vám bude zasláno na začátku nového kalendářního roku.

Podpořte nás

„Radujme se vždy společně“

Synodní rada připravuje při příležitosti letošního stého výročí vzniku Českobratrské církve evangelické třídenní celocírkevní mezigenerační setkání, které proběhlo ve dnech 27. – 30. září v Pardubicích. Další významnou plánovanou akcí bude slavnostní večer v Obecním domě v Praze, tedy přímo v místě, kde v prosinci roku 2018 sjednocená církev vznikla. Kromě toho se chystá mezinárodní vědecká konference v Senátu a vydání několika publikací.

 

Mottem oslav je první verš známé bratrské písně „Radujme se vždy společně“.

Cíl:

Plánovanými akcemi chceme mj. podpořit sounáležitost evangelických sborů a jejich členů napříč všemi generacemi, celou republikou i mezinárodně, a také poděkovat alespoň některým z těch, kdo věnují čas a energii práci v církvi. Naše pozornost se samozřejmě obrací i k širší veřejnosti. Českobratrskou církev evangelickou chceme představit jako živé a otevřené společenství, ukotvené v nosném proudu české i světové reformace, které nabízí každému bez rozdílu služby v oblasti duchovní, sociální i vzdělávací a vnáší do veřejného života křesťanské hodnoty, založené na svědectví Bible.

Forma: veřejná sbírka

Provozní podmínky veřejné sbírky na podporu Oslav 100 let ČCE 

 

Číslo účtu: 282983657/0300

 

GENERÁLNÍ SPONZOR

Evangelische Kirche im Rheinland

HLAVNÍ SPONZOR

CONSEQ Evangelische Landeskirche in Baden Evangelische Kirche in Hessen und Nassau Magistrát hl. m. Praha Ministerstvo kultury ČR Nadace DRFG Wood & company

PARTNER

E.ON Chládek a Tintěra Koh-I-Noor Pardubický kraj Pardubice Respect, a.s. UniCredit Bank kudyznudy.cz